Loading

Останнє дослідження показує, що лікарські засоби рослинного походження, про які всі говорять як про «натуральних», насправді далеко не завжди можуть бути корисними і навіть безпечними. Жінка в Великобританії, яка довгий час займалася лікуванням з використанням цілющих трав, була госпіталізована з симптомами сильного отруєння після того, як прийняла дуже велику дозу беладони, яку вона використовувала як ліки.

незвичайний випадок

отрути

Коли п’ятидесятирічну жінку доставили в приймальне відділення госпіталю, її обличчя і все тіло горіли, а сама вона не розуміла, що відбувається. Серцебиття у неї було прискореним, серце билося набагато швидше, ніж повинно в нормальному стані. Так як вона була сильно схвильована, лікарям довелося дати їй заспокійливе і протримати її на інтенсивної терапії всю ніч.

Натуральне – значить корисне?

люди

Жінка, яка розповіла лікарям, що вона травниця, що пройшла професійне навчання, отримала медичну допомогу і повністю відновилася на наступний ранок. «Існує таке припущення, що все, що є натуральним, відповідно, є безпечним для людини. Однак це не завжди так, – сказав доктор Ендрю Чедвік, який був відповідальним за лікування пацієнтки. – Насправді, багато отрути мають природне походження, тому дуже важливо, щоб люди повністю розуміли, які саме субстанції вони приймають ».

дія ліків

трави

Жінка вирішила звернутися до травам, щоб вилікувати безсоння, від якої вона страждала останнім часом. В ту ніч, коли вона була доставлена ​​в госпіталь, жінка також не могла заснути, тому вона спустилася по сходах на перший поверх – про це лікарям розповів чоловік постраждалої. Почувши шум, він спустився слідом за дружиною і побачив, що його дружина хихикає і поводиться так, слово б вона перебувала в стані алкогольного сп’яніння, хоча він знав, що зазвичай вона утримувалася від вживання спиртних напоїв. Чоловік допоміг дружині дістатися до ліжка і сам ліг спати, але прокинувся трохи пізніше і виявив, що дружини немає в ліжку – вона впала на підлогу і виглядала абсолютно смятенной. Чоловік відразу зателефонував у швидку. Коли жінку доставили в лікарню, вона розповіла лікарям, що недавно придбала ліки на основі трави під назвою “беладона”, щоб боротися зі своєю безсонням. Тієї ночі вона спустилася на перший поверх і випила мікстуру прямо з пляшки, що і призвело до прояву описаних вище симптомів. Засіб, яким отруїлася жінка, можна абсолютно легально придбати в інтернеті. З огляду на той факт, що пляшечка, з якої жінка випила ліки, до цієї ночі була закрита, лікарі змогли підрахувати, що вона прийняла близько 50 мілілітрів ліки. Лікарі підрахували, що в даній кількості рідині містилося близько 15 міліграм хімікату атропіну, який можна знайти в самій рослині. Ця кількість була дуже великою, і саме воно викликало ті симптоми, які спостерігалися у жінки. У великих кількостях атропін може блокувати сигнали нервової системи, що призводить до прискореного серцебиття, почервоніння шкіри і замішання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top