Loading

Зустріч столичні динамівці провели з «Єнісеєм» з Красноярська. Поєдинок 29-го туру РПЛ завершився нічиєю 2: 2. Місцем проведення матчу став стадіон «Центральний» в Красноярську.

Детальніше

У москвичів гол з одинадцятиметрового на 35-й хвилині забив Жоазіньо, ще одне результативне взяття воріт – за Юсуповим (83 хвилина). У красноярці дубль в активі А. Кутьіна (40 хвилина – “П”, 87). На 12-й хвилині другого тайму у «Динамо» відбулася заміна. Пішов з поля нападник господарів А. Соболєв, який отримав травму після зіткнення з Шуніч. У грі його замінив А. Хубулов. Перед початком гри команди вшанували хвилиною мовчання пам’ять колишнього наставника «Хімок», А. Ирхина, який пішов з життя в суботу. Йому було 66 років.

трохи статистики

Московське «Динамо» знаходиться на 12-й сходинці турнірної списку з 32 очками (зіграно 29 поєдинків). «Єнісей» займає передостанню сходинку (20 очок після 29 матчів). За один тур до завершення чемпіонату РФПЛ клуб з Москви забезпечив собі місце в головному дивізіоні першості РФ по футболу наступного сезону.

Наступну гру столичне «Динамо» зіграє 26 травня. Суперником москвичів стане «Арсенал» з Тули. Варто зазначити, що ця гра – перша для динамівців на новій домашній арені. «Єнісей», в свою чергу, проведе поєдинок з пітерським «Зенітом», який взяв золото в 27-му турі.